O NAS

Oferujemy szeroki zakres wyrobów ze stali kwasoodpornej, żaroodpornej i nierdzewnej. 

Posiadamy również wyroby z aluminium, miedzi, mosiądzu oraz brązu. W naszych krytych magazynach znajduje się kilkaset pozycji materiałowych stanowiących ponad 20 ton stali gotowej do natychmiastowej wysyłki. Pozostałe produkty w krótkim czasie sprowadzamy, spełniając oczekiwania najbardziej wymagających odbiorców. 

Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów stali żaroodpornej w Polsce. Od 1992 roku zaopatrujemy polski przemysł w wyroby hutnicze. Nasza hurtownia stali działająca na terenie Wilkanowa (koło Zielonej Góry) stale wzbogaca i ulepsza swoją ofertę materiałową, opartą na sprawdzonych dostawcach i producentach. Dajemy gwarancję, która umożliwia oferowanie materiałów najwyższej jakości, posiadających wymagane aprobaty i atesty. Nasza działalność obejmuje obszar całego kraju. 

Współpracujemy z rozbudowaną siecią dostawców, co daje nam praktycznie nieograniczone możliwości zdobycia nawet mniej popularnych materiałów. W celu sprawnego obrotu materiałami firma dysponuje nie tylko odpowiednia bazą magazynową i własnym biurem, ale także odpowiednimi środkami transportu, dzięki czemu towar dostarczamy do każdego miejsca w Polsce. 

 

Kompetentni handlowcy i kompleksowe zamówienia 

Nasz zespół wykwalifikowanych pracowników cechuje wiedza, profesjonalizm i doświadczenie, co sprawia, iż obsługujemy zarówno dużych odbiorców, dokonujących zakupów na dużą skalę, jak i małe przedsiębiorstwa oraz klientów indywidualnych. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów firma proponuje również usługi dodatkowe w zakresie cięcia materiałów na wymiary ścisłe, a także fachowego doradztwa.

Krótki czas realizacji

Terminowość dostaw, połączona, z jakością potwierdzoną odpowiednimi atestami i certyfikatami, a także doświadczona kadra, wspierana nowoczesnymi systemami informatycznymi oraz indywidualne podejście do Klienta stanowią profesjonalny wizerunek naszej firmy.

Własny transport

W ramach kompleksowej obsługi organizujemy transport zakupionych u nas materiałów. Dysponujemy odpowiednimi środkami transportu dostosowanym do przewozu stali. Przywiązujemy dużą uwagę na zachowanie wszystkich standardów bezpieczeństwa. Pilnujemy, aby ładowany towar został należycie zabezpieczony i nie dochodziło do przesunięcia się stali podczas jazdy, ani uszkodzenia materiału. Towar dostarczamy do każdego miejsca w Polsce.

Potrzebujesz naszej pomocy?
Skontaktuj się z nami.

Nasi handlowcy pomogą w wyborze odpowiednich materiałów i zaproponują dogodne warunki współpracy.

Troszcząc się o najwyższą jakość usług, firma wdrożyła i wykonuje usługi zgodnie z systemem ISO 9001:2015 oraz ISO 27001:2013.

 

Obserwuj nas