O nas

JAKOŚĆ

Nasza firma konsekwentnie dąży do rozwoju, stale wzbogacając i ulepszając naszą ofertę materiałową, opartą na sprawdzonych dostawcach i producentach. Daje to gwarancję, która z naszej strony umożliwia oferowanie materiałów najwyższej jakości, posiadających wymagane aprobaty i atesty.

ZASIĘG

Współpracujemy z rozbudowaną siecią dostawców, co daje nam praktycznie nieograniczone możliwości zdobycia nawet mniej popularnych materiałów. Dysponujemy odpowiednimi środkami transportu, dzięki czemu towar dostarczamy do każdego miejsca w Polsce.

WSPÓŁPRACA

Nasz zespół wykwalifikowanych pracowników cechuje wiedza, profesjonalizm i doświadczenie. Sprawia to, iż obsługujemy zarówno dużych odbiorców, dokonujących zakupów na dużą skalę, jak i przedsiębiorstwa małe oraz klientów indywidualnych.

TERMINOWOŚĆ

połączona z jakością, potwierdzoną odpowiednimi atestami i certyfikatami, a także doświadczona kadra, wspierana nowoczesnymi systemami informatycznymi oraz indywidualne podejście do Klienta stanowią profesjonalny wizerunek naszej firmy.

USŁUGI DODATKOWE

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów firma proponuje również usługi dodatkowe w zakresie cięcia materiałów na wymiary ścisłe, a także fachowego doradztwa w zakresie oferowanych materiałów.